Kuchyně, bar, pergola (altán)

Naše kuchyně

Přípravujeme tradiční českou kuchyni bez použití polotovarů a umělých dochucovadel. S ohledem na dětské hosty jsou jídla málo kořeněná a solená.

 

Snídaně a večeře

Snídaně (v 8.00)

Překapávaná káva, čaj (výběr z několika druhů), na přání kakao, džus, voda, mléko, pečivo (slané i sladké), džem, med, máslo, tavený sýr, paštika, sýr plátkový, šunka, cereálie a müsli, jogurty, ovoce nebo zelenina, teplý bufet dle nabídky (párky, míchaná vajíčka, sázená vejce, domácí buhty, řezy, koláče).

Večeře (v 18.00)

Večeře je teplá a jednotná. Ochutnáte jídla podle místních a rodinných receptů např. kynuté knedlíky s ovocným žahourem, pečené kuře nebo kuře na paprice, rajskou omáčku nebo krkovičku pečenou na houbách, pro ty nejhodnější svíčková 🙂 a další.

Jídelna a nápoje

Jídelna s barem je nově otevřena nonstop a s výjimkou snídaní a večeří je samoobslužná.
K dispozici máte samoobslužné lednice, kávovar, točené pivo Svijánský máz 11°, v lahvích Plzeň, Birell, limonády, džusy, čaj a skvělá vína.

Pergola

K dispozici máte pergolu se samoobslužnou  lednicí, vinotékou a s venkovním posezením, kde se také můžete obsluhovat sami, popřípadě si připravit nebo ohřát vlastní stravu.